Letní tábor Méďa pro děti od 5 - 16 let

Areál tábora

Náš letní tábor řadíme mezi tábory všeobecné. Není tématicky zaměřený na témata z populárních amerických filmů. Na celotáborový cíl jsme ale nezapomněli. Mezilidské vztahy… to je často opomíjené téma, které upřednostňujeme po celý pobyt, nejenom dětí, na našem táboře. Děti soutěží o co největší počet bodů – Méďů, za které jsou na konci tábora odměněny.

img_20200706_093915-768x402.jpg

Letní tábor Méďa probíhá v pohádkovém areálu „RÁJ LETOHRAD“. Nachází se na samotě na překrásně izolovaném místě v blízkosti města Ústí nad Orlicí a Letohrad.

Tábora se účastní cca. 210 dětí, které jsou ubytovány ve velkých dřevěných chatkách pro 12 dětí (ty nejmenší) a v malých dřevěných chatkách pro 4 děti. Oddíly jsou rozděleny dle pohlaví a věku dětí. Skupinu má na starost vždy plnoletý kmenový vedoucí a instruktor. Součástí areálu je hlavní budova, kuchyň, jídelna, sociální zařízení, velký společenský sál na naše oblíbené diskotéky a další dvě místnosti, které nám pomohou hezky prožít i ty plačtivé dny prázdnin. Je zde pro nás také připraven plně vybavený sportovní sklad. V zalesněném okraji našeho tábora jsou dvě ohniště. Dále je zde fotbalové, volejbalové hřiště a další 4 hektary nakrátko střižených travnatých luk.

V areálu tábora je i krásný bazén s filtrací a s úžasnou vodou, kde bude možné pořádat spoustu vodních her. Také máme pro děti každoročně připravenou oblíbenou vodní skluzavku. Toto vše bude jen a jen naše. Tábor si naše hlídky budou pečlivě střežit na naši strážní věži.

Máme pro Vás nachystaný bohatý program. Čekají na Vás : soutěže sportovní, výtvarné, vědomostní, hudební (superstar), taneční, volba „Miss“ a „Missák“ tábora, módní přehlídka, turnaje ve střelbě, stolním tenise, vybíjené, táborová olympiáda, diskotéky, karneval, návštěva kouzelníka, přivítáme šermíře, tanečníky, kynology, broumovské hasiče, policisty, vojáky, zdravotníky a jeden tajný večer vyzkoušíme vaši statečnost na stezce odvahy. Bude se o Vás starat 50 fajn lidiček. Oddíloví vedoucí, instruktoři, animátoři, zdravotníci, technici, úklidová četa a dříči v kuchyni. Všichni se na Vás moc těšíme.