Letní tábor Méďa pro děti od 5 - 16 let

Informace letní tábor 2024

Tábor je určený pro táborníky ve věku 5 - 15 let, v areálu „RÁJ LETOHRAD“

v termínu 30. 6. – 13. 7. 2024

Celková cena je 7200,- Kč

Cena zahrnuje:

*doprava - bus tam i zpět, strava 5x denně, druhá večeře, pitný režim (velice chutné jídlo a dostatek)

*hodnotné ceny, diplomy, sladkosti, výlety a jiné akce dle připraveného programu

Pro vaše děti jsme připravili: besedy s odborníky (policisté, psovodi, hasiči), vystoupení speciálních psů pro tělesně postižené, základy první pomoci, karneval, diskotéky, sportovní soutěže, táborová olympiáda, turnaje, vodní hry, orientační závody, stezka odvahy, spaní pod širákem, miss a missák tábora, superstar, výtvarné soutěže, taneční soutěže, cesta za pokladem a další (program bude upřesněn na www.tabormeda.cz )

Areál tábora nabízí: patnáctimetrový bazén, fotbalové a volejbalové hřiště, bohatě vybavený sportovní sklad, ubytování v dřevěných chatkách, společenské místnosti ocenitelné v deštivém počasí, dvě ohniště, nádherné klidné prostředí, velkou plochu travnatých udržovaných luk.

Další informace a dotazy u paní Vočadlové (4. ZŠ R. Frimla) na tel. 606480010 nebo 606220164 a na e-mailu tabormeda@seznam.cz. Informujte se na příspěvky ZP, popř. zaměstnavatele! Potvrzení a daňové doklady vydáme na požádání. V případě zájmu najdete další potřebné informace o odjezdu a formuláře (lékařský posudek, čestné prohlášení) na webových stránkách: www.tabormeda.cz.

Platební podmínky:

Nevratnou zálohu 3.500,- Kč zašlete nejdéle do konce února 2024, zbytek částky do konce května 2024. Později přihlášení uhradí platbu dle domluvy. Peníze zasílejte na účet 2500606139/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte!). V případě příspěvku zaměstnavatelem a platbě fakturou je třeba vzít v potaz časovou prodlevu při převodu peněz.

SPONZORSKÉ DARY VÍTÁNY (vystavíme doklad o příjmu)

Upozornění pro rodiče:

Přihlášení dětí probíhá elektronickou přihláškou, kterou naleznete ZDE. Po jejím odeslání Vám příjde potvrzovací email o přihlášení dítěte na letní tábor. Tímto potvrzením je Vaše dítě přihlášeno na LT. Veškeré další informace a platební podmínky najdete na stránkách tábora