Letní tábor Méďa pro děti od 5 - 16 let

Informace LT 2023

Letní tábor MÉĎA 2023

Určený pro táborníky ve věku 5 - 16 let, v areálu „RÁJ LETOHRAD“ v termínu 2. 7. – 15. 7. 2023

Celková cena 6700,- Kč

Cena zahrnuje:

*doprava - bus tam i zpět, strava 5x denně, druhá večeře, pitný režim (velice chutné jídlo a dostatek)

*hodnotné ceny, diplomy, sladkosti, výlety a jiné akce dle připraveného programu

Pro vaše děti jsme připravili: besedy s odborníky (policisté, psovodi, hasiči), vystoupení speciálních psů pro tělesně postižené, základy první pomoci, karneval, diskotéky, sportovní soutěže, táborová olympiáda, turnaje, vodní hry, orientační závody, stezka odvahy, spaní pod širákem, miss a missák tábora, superstar, výtvarné soutěže, taneční soutěže, cesta za pokladem a další (program bude upřesněn na www.tabormeda.cz )

Areál tábora nabízí: patnáctimetrový bazén, fotbalové a volejbalové hřiště, bohatě vybavený sportovní sklad, ubytování v dřevěných chatkách, společenské místnosti ocenitelné v deštivém počasí, dvě ohniště, nádherné klidné prostředí, velkou plochu travnatých udržovaných luk.

V tuto chvíli je přihlášeno 210 dětí. Je OBSAZENO.

Další informace a dotazy u paní Vočadlové (4. ZŠ R. Frimla) na tel. 606480010 nebo 606220164 a na e-mailu tabormeda@seznam.cz. Informujte se na příspěvky ZP, popř. zaměstnavatele! Potvrzení a daňové doklady vydáme na požádání. V případě zájmu najdete další potřebné informace o odjezdu a formuláře (lékařský posudek, čestné prohlášení) na webových stránkách: www.tabormeda.cz.

Nevratnou zálohu 3.000,- Kč zašlete nejdéle do konce února 2023, zbytek částky do konce května 2023. Později přihlášení uhradí platbu dle domluvy. Peníze zasílejte na účet 2500606139/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte!). V případě příspěvku zaměstnavatelem a platbě fakturou je třeba vzít v potaz časovou prodlevu při převodu peněz.

SPONZORSKÉ DARY VÍTÁNY (vystavíme doklad o příjmu)