Letní tábor Méďa

Náš letní tábor řadíme mezi tábory všeobecné. Není tématicky zaměřený na témata z populárních amerických filmů. Na celotáborový cíl jsme ale nezapomněli. Mezilidské vztahy… to je často opomíjené téma, které upřednostňujeme po celý pobyt, nejenom dětí, na našem táboře. Děti soutěží o co největší počet bodů – Méďů, za které jsou na konci tábora odměněny.

Letní tábor Méďa  probíhá v pohádkovém areálu  Studená Voda v samém srdci Broumovských stěn. Nachází se na samotě na překrásně izolovaném místě, pouhých 300 metrů od česko-polské státní hranice.

……… 

Tábora se účastní 150 dětí, které jsou ubytovány ve zděné budově (ti nejmenší) a v dřevěných chatkách. Oddíly jsou po cca 12 tábornících, rozdělených dle pohlaví a věku dětí. Skupinu má na starost vždy plnoletý kmenový vedoucí a instruktor. Součástí areálu je dvoupatrová hlavní budova z 19. století, kde je kuchyň, jídelna, sociální zařízení, velký společenský sál na naše oblíbené diskotéky a další dvě místnosti, které nám pomohou hezky prožít i ty plačtivé dny prázdnin.

………… 

Je zde pro nás také připraven  plně vybavený sportovní sklad a dřevěný srub, kde jsou k dispozici dva stoly na stolní tenis. V zalesněném okraji našeho tábora jsou dvě ohniště. Dále je zde fotbalové a volejbalové hřiště a další 4 hektary nakrátko střižených travnatých luk.

……… 

V areálu tábora je i krásný 15-ti metrový bazén s úžasnou vodou, kde bude možné pořádat spoustu vodních her. Také máme pro děti každoročně připravenou oblíbenou vodní skluzavku. Toto vše bude jen a jen naše. Tábor si naše hlídky budou pečlivě střežit na bráně, kde si každou návštěvu zapíší.

……… Máme pro Vás nachystaný bohatý program. Čekají na Vás : soutěže sportovní, výtvarné, vědomostní, hudební (superstar), taneční, volba „Miss“ a „Missák“ tábora, módní přehlídka, turnaje ve střelbě, stolním tenise, vybíjené, táborová olympiáda, diskotéky, karneval, návštěva kouzelníka, přivítáme šermíře, tanečníky, kynology, broumovské hasiče, policisty,  vojáky, zdravotníky a jeden tajný večer vyzkoušíme vaši statečnost na stezce odvahy. Bude se o Vás starat  40 fajn lidiček. Oddíloví vedoucí, instruktoři, animátoři, zdravotníci, technici, úklidová četa a dříči v kuchyni. Všichni se na Vás moc těšíme. 🙂